Marian Faktor - expert KDH na zdravotníctvo

V médiách

Valentínsky ples KDH

10.2.2016 | V sobotu 6.2.2016 sa uskutočnil už tradičný Valentínsky ples v Dome kultúry v Čadci, ktorý sa konal pod záštitou MUDr. Mariána Faktora a Združenia kresťanských podnikateľov a manažérov Slovenska.

O kvalite tohto plesu hovorí každoročne sa zvyšujúca účasť, pričom tento rok sa na plese zabávalo 260 hostí. Valentínsky ples prípitkom otvorili MUDr. Marian Faktor, Ing. František Prívara a Mgr. Martin Klimek. V bohatom kultúrnom programe si zúčastnení mohli vypočuť piesne v podaní Jozefa Pavlusíka, ľudové piesne v podaní folklórneho súboru Kysučan a vážnu hudbu v podaní sláčikového kvarteta pod vedením Mgr. Antona Pohančeníka.

Do tanca hrala hudobná skupina Crown band Štefana Matáka, ABBA CZ a DJ MIKE.

Plesajúcich poctil svojou návštevou aj Štefan Svitko, ktorý prednedávnom dosiahol historický výsledok na najťažších pretekoch sveta – 2. miesto na Rallye Dakar v kategórii motocyklov, keďže Združenie kresťanských podnikateľov a manažérov Slovenska je jeho dlhodobým partnerom. Bohatá tombola s hodnotnými cenami, kvalitné jedlo a ochutnávka vína boli zárukou dobrej zábavy, ktorá končila v skorých ranných hodinách

Článok bol uverejnený 10.2.2016 v MY Kysuce.


Spracovávam ... Spracovávam ...