Marian Faktor - expert KDH na zdravotníctvo
Marian Faktor - expert KDH na zdravotníctvo
Zdravie je spolu so životom to najcennejšie, čo máme. Dnešná rýchla doba vedie aj k zmenám týchto základných hodnôt. Výsledkom je, že si jedno aj druhé prestávame vážiť.

Hlavným zameraním projektu ZDRAVÁ SPOLOČNOSŤ je preto zmena prístupu k ochrane života a zdravia. Musíme zmeniť pohľad spoločnosti na to, čo sa v zdravotníctve dá a o čom si iba myslíme, že sa nedá.

Cítime, že zmena atmosféry v zdravotníctve je už nevyhnutná, ale zároveň vieme, že je možné ju zrealizovať. Netýka sa to iba našich rodičov či starých rodičov, možno ešte viac sa týka nás a našich detí. Veríme, že aj vďaka dobrej atmosfére počas Godzone Tour sa nám podarí postupne meniť atmosféru tam, kde ide o život a zdravie.

Otcom myšlienky a celého projektu ZDRAVÁ SPOLOČNOSŤ je Marian Faktor – lekár, dlhoročný manažér v zdravotníctve a člen Zväzu kresťanských lekárov a zdravotníkov. Okrem týchto jeho skúseností je však kľúčom ZDRAVEJ SPOLOČNOSTI k zmene atmosféry v zdravotníctve aj skúsenosť pacientov.

Ak sa nám podarí zmeniť zdravotníctvo tak, aby bol pacient opäť na prvom mieste, vyriešime mnohé problémy. ZDRAVÁ SPOLOČNOSŤ preto už mesiace po celom Slovensku diskutuje o tom, ako zmeniť atmosféru v slovenskom zdravotníctve.

Pomáhaš aj Ty v zdravotníctve alebo sociálnej práci? Chceme vedieť, ako sa Ti tam darí meniť atmosféru. Alebo si bol u lekára a zažil niečo zaujímavé? Usmiala si sa na sestričku? Ver, že to nemajú ľahké! Opatruješ člena rodiny? Pomáhaš v charite? Daj nám vedieť!

Pridaj sa k nám a posielaj nám tipy, nápady alebo skúsenosti ako sa dá zmeniť atmosféra v zdravotníctve. Tešíme sa na nich na marian@marianfaktor.sk.
Pridaj sa k nám a posielaj nám tipy, nápady alebo skúsenosti ako sa dá zmeniť atmosféra v zdravotníctve.
Tešíme sa na nich na marian@marianfaktor.sk
GODZONE

Prines Godzone aj do svojho spoločenstva!

Pomôž nám zlepšiť Godzone a prines ho aj k sebe domov

Chceš priniesť Godzone aj do svojho spoločenstva? Máš jedinečnú príležitosť! Prihlás sa na odber nášho newslettera a obratom ti pošleme dotazník, v ktorom budeš môcť dať spätnú väzbu na Godzone Tour. Ak v ňom označíš časť programu, ktorá sa Ti páčila najviac, máš šancu priniesť špeciálny Godzone program do svojho spoločenstva. Pre priamy prístup k dotazníku klikni tu.

Prečítajte si aj:


Ak chcete vedieť, čo všetko robím pre uskutočnenie týchto zmien, pridajte si ma na Facebook
Marian Faktor na Facebooku

Spracovávam ... Spracovávam ...